• Сборник. Коли сніг пахне мандаринками

    из библиотеки "Coffee@limon"

Сборник. Коли сніг пахне мандаринками

Автор:
Статистика: по всем библиотекам

Коли сніг пахне мандаринками? Мабуть, у новорічно-різдвяну пору. Тоді так хочеться вірити в дива і чекати на подарунки святого Миколая, потайки сподіваючись, що він виконає твоє найзаповітніше бажання. Але що, коли ти вже не дитина? Невже у твоєму житті більше не буде святкової магії?

Герої оповідань сучасних українських письменниць і письменників, що увійшли до цього збірника, — підлітки. Іноді у святкову пору вони втрапляють у халепи чи переживають дивні пригоди, часом отримують несподівані дари або сумують через болісні втрати і не розуміють, як увімкнути кнопку «радість» на замовлення. Але врешті-­решт найважливіше для кожного з них — зустріти Новий рік та Різдво з найближчими. І в цьому — справжня святкова магія.

Так, у новорічно-різдвяну пору дуже хочеться вірити в дива і чекати на подарунки святого Миколая, потайки сподіваючись, що він виконає твоє найзаповітніше бажання... Та й 11-12 років - це все ще дитина. А героям збірки оповідань "Коли сніг пахне мандаринками" саме стільки. Святкове читання, але дуже сумне, тому що пронизане сучасним баченням всесвіту. В кожній оповіді присмак втрати, війни чи розчарувань. Надія на краще є, але теж присмаком, не завірянням...

Коли сніг пахне мандаринками Коли сніг пахне мандаринками
Издательство: Видавництво Старого Лева
Серия: Дитячі книги для читання
ISBN: 978-617-679-849-1
11.01.2022
  • КомментарииНаписать новый комментарий...  • БиблиотекаRSS
РЕЙТИНГ16091Все библиотеки
Русский