• Катаріна Маренгольц. Література! Мандрівка світом книжок

    из библиотеки "Coffee@limon"

Катаріна Маренгольц. Література! Мандрівка світом книжок

Статистика: по всем библиотекам

Катаріна Маренгольц вивчала культурологію в Люнебурзі. З 1997 року працювала редактором радіо NDR Info. Найбільше її цікавить література. Як справжній радіожурналіст, Катіріна звикла розповідати коротко і захопливо. Живе у Гамбурзі. Дон Парісі навчалася в Гамбурзі. Після трирічного перебування в Парижі переїхала назад до Німеччини, де працювала дизайнером в Atelier Freudenhammer. В її ілюстраціях багато гумору. Якщо не уявляєте свого життя без читання, ця яскрава оригінальна книжка неодмінно стане вам у пригоді. Її авторка, виступаючи в ролі літературного ґіда, лаконічно й захопливо переказує зміст найвидатніших творів, що були написані за останні сімсот років і стали світовою класикою: від «Гамлета» до «Гаррі Поттера».
Вибагливі шанувальники літератури ще раз пригадають улюблені сюжети, по-новому поглянуть на життя письменників крізь призму свіжих фактів і цікавої статистики. А читачі-початківці завдяки посутнім порадам, легкій мові та дотепним ілюстраціям зможуть швидко зорієнтуватися в розмаїтті стилів та жанрів, оцінити визнані шедеври та сформувати власний літературний смак.

Это что!? Это трехтысячная книга в моей библиотеке на ListRead! И, кстати, прочитанная именно благодаря этому сайту. Потому что здесь я прочла рецензию на это издание, и здесь загорелась на "и себе хочу такое". А еще, это 99-ая книга в этом году. А поскольку я планировала прочесть в этом году хотя бы 100, то я как раз укладываюсь в график :)
Книга действительно интересна, познавательна, не лишена юмора. А в свете нашего дистанционного обучения, вообще незаменима для нынешних учеников :)

Мнение понравилось2
Література! Мандрівка світом книжок Література! Мандрівка світом книжок
Издательство: Vivat
Художник: Дон Парізі
ISBN: 978-966-942-239-2
21.12.2021

102550100
 

3000! Поздравляю!

А ведь было время - жил в иллюзиях, что таки могу составить если и не конкуренцию, то хотя бы достойное сопротивление... :-)

Но жизнь-то продолжается! Еще не все потеряно :)

Написать комментарий в данную тему...
 
Написать комментарий в данную тему...

Написать новый комментарий...


  • БиблиотекаRSS
РЕЙТИНГ16107Все библиотеки
Русский