• Фрэнк Герберт. Дюна

    из библиотеки "apess"

Фрэнк Герберт. Дюна

Циклы: Дюна #1
Статистика: по всем библиотекам

«Дюна» зробила Френка Герберта відомим на весь світ і, обігнавши в рейтингах навіть «Володаря перснів», виборола престижні літературні нагороди: премію Г’юґо і премію Неб’юла в категорії «Найкращий роман», премію SFinks як «Книга року», неодноразове визнання від журналу «Локус» у категорії «Найкращий роман усіх часів». Ця культова сага — про вічну боротьбу і жагу до перемоги, про ціну справедливості і вибір шляху.

Меланж, або прянощі, — найцінніша і найрідкісніша речовина у всесвіті, яка може все: від подовження життя до сприяння міжзоряним подорожам. І знайти її можна лише на одній планеті — непривітному пустельному Арракісі. Той, хто володарює на Арракісі, контролює прянощі. А хто контролює прянощі — керує всесвітом. Коли Імператор позбавляє клан Харконненів звання правлячого і віддає цей титул Атрідам, Харконнени вбивають герцога Лето Атріда. Його син Пол і наложниця Джессіка тікають у пустелю. Щоб помститися за батька і відвоювати планету в Харконненів, Пол має здобути довіру фрименів — корінних мешканців Арракіса — і повести крихітну армію проти незліченних сил супротивника.

В оформленні видання використано обкладинку, ілюстрації, а також карту на форзаці з ексклюзивного видання до 50-річчя «Дюни» від Folio Society.

  • Примечание

ББК: 84(7Спо)
УДК: 821.111(73)
Год издания: 2017
Переплет (формат): Твердый переплет
Размеры книги: 60x90/16 (145х215 мм)
Кол-во страниц: 656
Тираж: 4000
Язык книги: Украинский
ISBN: 978-617-12-2554-1

Дюна Дюна
Издательство: Книжковий клуб 'Клуб сімейного дозвілля'
Серия: Дюна
Художник: Сэм Вебер
Переводчик: Катерина Грицайчук
ISBN: 978-617-12-2554-1
5.02.2021


Написать новый комментарий...  • БиблиотекаRSS
РЕЙТИНГ711Информация

Все библиотеки
Русский