• Фрэнк Герберт. Діти Дюни

    из библиотеки "apess"

Фрэнк Герберт. Діти Дюни

Синонимы: Children of Dune
Циклы: Дюна #3
Статистика: по всем библиотекам

Настав час, і старий Пол Атрід, таємничий Муад’Діб, володар Арракіса, покинув Галактику назавжди. Роки його правління сплинули, як і роки життя. Почалася епоха дітей Дюни — близнят Лето та Ганіми. У них зосереджена грізна сила — завдяки пам’яті своїх предків вони не по-дитячому мудрі й мають дар передбачення. Вороги кидають виклик імперії Атрідів. Зрадники династії розставляють капкани інтриг. Арракісу загрожує економічна криза. Тим часом планетою шириться чутка про таємничого Проповідника. Кажуть, що це повернувся сам великий Муад’Діб…

  • Примечание

Переплет (формат): Твердый переплет
Размеры книги: 60x90/16 (145х215 мм)
Кол-во страниц: 416
Тираж: 4500
Язык книги: Українська
ISBN: 978-617-12-7665-9

Коли ти вивчаєш об'єкт на відстані, видно лише його загальні принципи.

Творячи добро, уникай розголосу, творячи зло, уникай усвідомлення цього.

Уряди, якщо вони утримуються достатньо тривалий час, завжди на ближаються до аристократичних форм. Жоден уряд в історії не міг відхилитися від цієї схеми. Разом із розвитком аристократизму уряд що далі, то більше наближається до діяльності в інтересах тільки панівного класу, — байдуже, чи це спадкова монархія, олігархат, фінансова імперія або ж міцно вкорінена бюрократія.

Владу використовують тримаючи її легко. Надміру сильно хапати владу означає бути одержимим і, таким чином, стати її жертвою.

Концентруючи свідомість на власній правоті, запрошуєш сили опозиції, щоб вони тебе здолали.

Коли я слабший за тебе, то прошу в тебе свободи, бо це збігається з твоїми засадами; коли ж я сильніший за тебе, то відбираю в тебе свободу, бо це збігається з моїми засадами.

Деякі діяння мають кінець, але не мають початку, деякі мають початок, але не мають кінця. Усе залежить від того, де стоїть спостерігач.

Уряди можуть здійматися і падати з причин, які здаються не істотними, принце. Через такі дрібні події! Суперечка між двома жінками... куди дме вітер певного дня... чхання, кашель, довжина вбрання чи випадкове зіткнення піщинки з оком придворного. Не завжди величні задуми імперських міністрів диктують перебіг історії, і не обов'язково священницька повага змушує руки Божі рухатися.

У призначеній для загалу історії існують ілюзії, які мусить підтримувати панівна релігія: злі люди ніколи не досягають успіху; лише хоробрі заслуговують нагороди; чесність - найкраща політика; вчинки промовляють голосніше ніж слова; доброчесність завжди тріумфує; добрий вчинок є сам собі нагородою; кожного лихого чоловіка можна виправити; релігійні талісмани обороняють людину від одержимості демоном; лише жінки розуміють древні містерії; багатії приречені на нещастя.

Найкраще приймати те що надходить, тоді, коли воно надходить.

Перемога даремна, доки вона не віддзеркалює твоїх найглибших прагнень.

Метою суперечки є зміна характеру правди.

Поодинці можна програти, але разом ми наказуємо.

Навіть любов не може захистити нас від небажаних фактів.

Рівновага - це те, що відрізняє людей від натовпу.

Коли ми намагаємося приховати наші найпотаємніші наміри, уся наша сутність видає нас.

Пихаті будують мури замку, за якими намагаються приховати свої сумніви та страхи.

Діти Дюни Діти Дюни
Издательство: Книжковий клуб 'Клуб сімейного дозвілля'
Серия: Дюна
Художник: Сэм Вебер
Переводчик: Наталія Михайловська
ISBN: 978-617-12-7665-9
5.02.2021
  • КомментарииНаписать новый комментарий...  • БиблиотекаRSS
РЕЙТИНГ709Информация

Все библиотеки
Русский